Відкриття Центру Європейської інформації у Львові

Сьогодні у приміщенні Львівської державної обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття Центру Європейської інформації за участі депутата Європарламенту, члена комісії ЄС-Україна, п. Гражини Станішевської, а також представників консульств європейських країн у Львові, керівників обласної і міської влади та менеджерів Міжнародного фонду "Відродження".

Створення та забезпечення функціонування такого регіонального центру у Львові сприятиме інформуванню широкої громадськості області, зокрема, журналістів і засоби масової інформації, громадських діячів та громадські організації, депутатів місцевих рад та місцевих керівників, заклади освіти, публічні, студентські та шкільні бібліотеки, викладачів та студентів навчальних закладів, вчителів та учнів шкіл, про Європейський Союз, відносини між Україною та ЄС, проекти з європейської інтеграції в регіоні.

“Цей захід сприятиме подальшим крокам на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції України, чого ми всі так прагнемо” — наголосила у своєму виступі депутат Європарламенту п. Гражина Станішевська .

Підвищення обізнаності громадськості та консолідація ініціатив з питань європейської інтеграції є одним з пріоритетів Міжнародного фонду “Відродження”. Відкриття центру на Львівщині є великим кроком у цьому напрямку і приверне увагу мешканців міста та області до європейської інтеграції” — зазначила менеджерка “Європейської програми” МФВ Ірина Солоненко.

“У реалізації проекту буде використано наші контакти з польськими центрами європейської інформації для запровадження в Україні їх досвіду, пов’язаного з промоцією ідеї європейської інтеграції” — підкреслив керівник проекту, директор Львівської міської громадської організації “Центр інформаційного консалтингу” Володимир Бригілевич.

Центр Європейської Інформації створено громадською організацією “Центр інформаційного консалтингу” у партнерстві з Львівською державною обласною універсальною науковою бібліотекою за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Контактні особи:

Володимир Бригілевич,
керівник проекту

Олена Качур,
консультант Центру Європейської Інформації

Тел/факс: (0322) 52 18 81

Тел: (0322) 72 06 49, 74 02 26.

Електронна пошта: lmgo.icc@gmail.com

 

Електронна пошта: info@lrcei.lviv.ua

 

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: