Відкриття Центру європейської інформації у Херсоні

14 грудня 2006 року об 11:00 у приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття Центру європейської інформації. Центр створено  Херсонським міським громадським об"єднанням "Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу" у партнерстві з Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародног фонду "Відродження". Центр надаватиме відкритий доступ до літератури з  питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до Інтернету, послуги консультантів. Тут можна буде дізнатися про політику європейської інтеграції України, відносини між Україною та ЄС, євроінтеграційні проекти. контактна особа: Оксана Жіляєва, тел. (0552) 490267

14 грудня 2006 року об 11:00 у приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття Центру європейської інформації.

Центр створено  Херсонським міським громадським об”єднанням “Інформаційний центр підтримки малого та середнього бізнесу” у партнерстві з Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародног фонду “Відродження”.

Центр надаватиме відкритий доступ до літератури з  питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до Інтернету, послуги консультантів. Тут можна буде дізнатися про політику європейської інтеграції України, відносини між Україною та ЄС, євроінтеграційні проекти.

контактна особа: Оксана Жіляєва, тел. (0552) 490267

Олена Романова, координатор програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: romanova@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, Бехтерівський пров. 13а, к.5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: