Відкриття Центру Європейської Інформації у Харкові

17 травня в Харковській обласній універсальній бібліотеці відбудеться урочисте відкриття Центру Європейської Інформації. На відкритті відбудеться презентація майбутньої роботи Центру за участі представників Міжнародного фонду "Відродження", знайомство з колективом Центру та організаціями,

17 травня в Харківській обласній універсальній бібліотеці відбудеться урочисте відкриття Центру Європейської Інформації.

На відкритті відбудеться презентація майбутньої роботи Центру за участі представників Міжнародного фонду “Відродження”, знайомство з колективом Центру та організаціями, які будуть реалізовувати проект – Фондом місцевої демократії, Харківським Євроклубом, Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою, відкриття фотовиставки “Молодь в дії” за участі офіційного представника програми “Молодь” в Україні — Ярини Боренько.

На відкритті очікується генеральний консул Польщі – Гжегож Сорочинський, представники Управління у справах сім`ї та молоді, Департаменту з гуманітарних та соціальних питань управління освіти, Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків і європейської інтеграції, Харківського обласного Центру молоді, Харківського обласного науково – методичного інституту безперервної освіти, представників вищих навчальних закладів України, Мережі шкільних Євроклубів міста.
Запрошуємо на відкриття усіх бажаючіх!

У рамках роботи Центру — безкоштовне надання консультаційних послуг, доступ до Інтернету та тематичних електронних довідників, матеріали з різних аспектів європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, та родзинка Центру — щомісячні інформаційні заходи спрямовані на підвищення знань молоді та мешканців міста і області: семінари та тренінги, рольові ігри з європейської інтеграції та відкриті засідання Харківського Євроклубу, презентація роботи Мережі шкільних Євроклубів міста.

ЦЄІ по всій Україні забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів щодо інституцій Європейського Союзу, економіки , політики, освітніх та культурних процесів країн – членів ЄС та кандидатів, надають інформацію щодо освітніх програм цих країн.

В рамках роботи Харківського Центру Європейської Інформації передбачаються зустрічі з молодіжними проєвропейськими НГО Харкова, представниками Французького, Німецького, Польського Культурних Центрів міста, Представниками Європейської Комісії в Україні, офіційними представниками програми “Молодь”В Україні та безліч інших цікавих фахових зустрічей.

Нині по всій Україні функціонує 12 Центрів Європейської інформації: у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Луцьку, Львові, Одесі, Полтаві, Сумах, Рівному, Ужгороді, Хмельницьку, та Чернігові. Центри Європейської Інформації у регіонах України створюються у партнерстві між громадськими організаціями та обласними науковими бібліотеками за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: