Відкрито Центр європейської інформації у Полтаві

6 березня 2006 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Котляревського відбулася презентація Центру європейської інформації. Центр Європейської Інформації створено громадською організацією "Центр соціальних досліджень" у партнерстві з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Котляревського за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ).Центр надаватиме доступ до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції, сприятиме поширенню знань про засади функціонування Європейського Союзу, про діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності.  Інформаційний центр у Полтаві започатковано в рамках Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації, створеного у листопаді 2005 року за ініціативи Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження". Так, в рамках Всеукраїнського консорціуму вже відкрито 8 центрів європейської інформації у Луцьку, Одесі, Донецьку, Хмельницьку, Вінниці, Рівному, Львові та Ужгороді. Впродовж березня розпочнуть свою роботу центри у Полтаві, Сумах, Дніпропетровську та Чернігові; до кінця року буде відкрито центри європейської інформації у решта регіонах України.

6 березня 2006 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Котляревського відбулася презентація Центру європейської інформації. Центр Європейської Інформації створено громадською організацією “Центр соціальних досліджень” у партнерстві з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Котляревського за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” (МФВ).Центр надаватиме доступ до інформаційних ресурсів з питань європейської інтеграції, сприятиме поширенню знань про засади функціонування Європейського Союзу, про діяльність керівних інституцій ЄС, відносини між Україною та ЄС, політику європейської інтеграції України та європейські цінності. 

Інформаційний центр у Полтаві започатковано в рамках Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації, створеного у листопаді 2005 року за ініціативи Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Так, в рамках Всеукраїнського консорціуму вже відкрито 8 центрів європейської інформації у Луцьку, Одесі, Донецьку, Хмельницьку, Вінниці, Рівному, Львові та Ужгороді. Впродовж березня розпочнуть свою роботу центри у Полтаві, Сумах, Дніпропетровську та Чернігові; до кінця року буде відкрито центри європейської інформації у решта регіонах України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: