Відкрито сайт паліативної допомоги Херсонщини

Херсонський обласний благодійний фонд “Об'єднання” відкрив Інтернет-сайт паліативної допомоги Херсонщини

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання” відкрив Інтернет-сайт паліативної допомоги Херсонщини. Ресурс створено в межах проекту “Центр підтримки паліативної допомоги в Херсонській області” за сприяння програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.  

Мета сайту – стати інформаційним вісником паліативної допомоги на Херсонщині. Він міститиме інформацію про проблеми та потреби медичних закладів, у яких перебувають важкохворі, а також інформацію про те, куди звертатися громадянам, як і чим можна допомогти хворим. Окремо буде висвітлено тематику доступу до знеболення.

Щороку майже 428 тисяч осіб в Україні потребують знеболення та паліативної допомоги для полегшення симптомів невиліковних хвороб.

Херсонський обласний благодійний фонд “Об’єднання”
(0552) 49 28 17
office@fundunion.org

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: