Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс від EdEra «Бюджетний процес. Основи»

Автор курсу – Віктор Мазярчук, спеціаліст у сфері бюджетного процесу та керівник Офісу фінансового та економічного аналізу у ВРУ з 2016 року.

Студія онлайн-освіти EdEra оголошує реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Бюджетний процес. Основи».

Ви постійно чуєте, що в бюджеті країни діра і навколо купа корупціонерів та схем. Але чи знаєте ви, як працює бюджет України? Про це нам не розповідають з екранів телевізорів, на дебатах та з трибун Верховної Ради України.

Вже сьогодні ви зможете дізнатися про механізми функціонування державного бюджету за допомогою онлайн-курсу «Бюджетний процес. Основи». Автор курсу – Віктор Мазярчук, спеціаліст у сфері бюджетного процесу та керівник Офісу фінансового та економічного аналізу у ВРУ з 2016 року. Разом з ним та гостями курсу ви дізнаєтеся про:

  • основи бюджетного процесу;
  • формування проекту державного бюджету;
  • прийняття закону про Державний бюджет України;
  • виконання бюджету, внесення змін до нього та звітність;
  • особливості бюджетного процесу в органах місцевого самоврядування.

Навчальні матеріали корисні для журналістів, аналітиків та тих, хто хоче нарешті зрозуміти, чому, наприклад, досі не побудували дитячий майданчик біля вашого дому. Зрештою, кожен українець(-ка) мають розуміти, як працює державна скарбниця та хто і що може робити.

Онлайн-курс складається з 5-ти навчальних модулів, які будуть публікуватись онлайн щовівторка від 18-го червня. Разом з новими освітніми блоками зареєстровані користувачі одержуватимуть на електронну пошту ще й нагадування та новини курсу.

Студенти курсу отримають онлайн-доступ до коротких відео, додаткових матеріалів та тестів. Крім того, кожен(-на)  охочий(-а) за потреби може поставити запитання на форумі для користувачів та отримати відповідь від експерта курсу чи колег-студентів. Студенти, які успішно пройдуть курс більше, ніж на 60% – отримають онлайн-сертифікат про навчання на онлайн-курсі «Бюджетний процес. Основи».

Зареєструватись на курс та отримати доступ вже до 1-го модуля можна за посиланням: https://www.ed-era.com/budget-basics/

Онлайн-курс «Бюджетний процес. Основи» підготовлено в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені в курсі є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: