Відкрито набір в Антикорупційну школу

Дедлайн 11 березня 2018. Учасники та учасниці отримають шанс впровадити свої ініціативи за результатами додаткового конкурсного відбору.

Антикорупційна школа – об’єднує молоді таланти з усієї України й проводиться щороку з 2015 року. Цього року чотири партнери – Програма розвитку ООН в Україні,  #USAID_ВзаємоДія!, #USAID_Долучайся! та Міжнародний фонд Відродження – об’єднали зусилля з метою пошуку талановитих активних людей, які прагнуть й надалі працювати над змінами в країні.

Хто? Активісти та активістки, які готові долучитися до боротьби з корупцією та поширення принципів прозорості і підзвітності, реалізації антикорупційної реформи, а також до формування культури несприйняття корупції в країні. Школа базується на принципах інклюзивності та недискримінації, рівного представлення чоловіків і жінок.

Коли? 2-5 квітня2018 року.

Де? місто Київ. Учасникам(цям) компенсується проїзд та проживання.

Участь? Посилання на анкету тут: https://goo.gl/zgFoUY

Що? Будемо розбиратися у тому, що працює у сфері протидії повсякденній корупції, як формувати прозорі та зрозумілі місцеві бюджети, проводити чесні вибори, приймати прозорі рішення органами місцевого самоврядування. Дізнаємося все про публічні закупівлі, всебічний і повний доступ до інформації, залучення інноваційних підходів та інструментів в життя своїх громад, а також де шукати ресурси на впровадження своїх ідей. Почуємо про досвід реалізації проектів випускниками попередніх шкіл.

Учасники та учасниці отримають шанс впровадити свої ініціативи за результатами додаткового конкурсного відбору.

Дедлайн? Анкету потрібно заповнити до 11 березня (неділя) до кінця дня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: