Відкрито 2-й набір параюристів (громадських радників)

Запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Шукаємо активних громадян!

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до регіональної команди параюристів (громадських радників). 

Запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. 

У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків. 

Щоб взяти участь у навчанні й стати частиною команди параюристів, необхідно заповнити анкету онлайн до 28 квітня 2018 року.

Опрацьовуючи Вашу анкету, члени конкурсної комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію.  

Якщо за результатами відбору Вас запросять на безоплатне навчання, будьте готові взяти участь у трьох його модулях у період з травня по липень 2018 року:

Модуль І – 17-20 травня

Модуль ІІ – 10-13 червня

Модуль ІІІ – 8-11 липня 

Участь у всіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають свідоцтво. Місце проведення – місто Одеса. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. 

Про результати відбору Ви дізнаєтесь телефоном або електронною поштою, яку зазначите в анкеті.

Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 097 128 02 10 або електронною поштою paralegals.network@gmail.com.

Також, якщо Ви потребуєте додаткової інформації, доступу до Інтернету або допомоги в заповненні анкети, Ви можете звернутись до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги та офісів Мережі правового розвитку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: