Відкритий тренінг з тактичної медицини для волонтерів

24 лютого о 10:00, за адресою: полігон «Снайпер», Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Лісова, 1, відбудеться відкритий тренінг із тактичної медицини для українських волонтерів. Організатори: Благодійна організація «БФ «Волонтерський рух», тренінговий центр «Реаго Україна».

24 лютого о 10:00, за адресою: полігон «Снайпер», Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Лісова, 1, відбудеться відкритий тренінг із тактичної медицини для українських волонтерів. Організатори: Благодійна організація «БФ «Волонтерський рух», тренінговий центр «Реаго Україна». Це один із серії тренінгів, організованих за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках проекту «Підготовка волонтерів по наданню долікарської допомоги згідно з протоколами тактичної медицини ТССС».

В програмі тренінгу – навчання групи волонтерів та відпрацювання навичок згідно наступної програми: основні відмінності цивільних та військових протоколів надання першої допомоги, структура та базові елементи TCCC, алгоритми дій для червоної зони, алгоритми дій для жовтої зони, алгоритми дій для зеленої зони, індивідуальна аптечка та її складові, системи евакуації та особливості евакуаційних дій, поетапне тренування  з використання спеціального обладнання, вирішення комплексних тактичних завдань. Під час тренінгу моделюються бойові дії та сценарії надзвичайних ситуацій, використовуються піротехніка та засоби тактичної медицини.  Тренінг триватиме до 17:00. Керівник тренінгу – Андрій Фреюк. На заході буде присутній голова БФ «Волонтерський рух», волонтер Олег Хоменко.

Метою проекту «Підготовка волонтерів по наданню долікарської допомоги згідно з протоколами тактичної медицини ТССС», яка здійснюється Благодійною організацією «БФ «Волонтерський рух» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження», є навчання українських волонтерів, які займаються допомогою військовим на місцях та у зоні бойових дій, практичним навичкам тактичної медицини. Після проходження тренінгу вони зможуть надавати першу домедичну допомогу собі та оточуючим, а також передавати знання іншим волонтерам та цивільному населенню. В рамках проекту будуть проведені 10 тренінгів для груп із 17 волонтерів. Кожен тренінг триватиме один день, міститиме теоретичну частину, практичні тренування, закріплення знань, тестування учасників. Кожен навчений волонтер є потенційним тренером, що зможе передати своє знання 10-100 особам.

Контакти: Сапко Мирослава, myroslavasapko@gmail.com, (050)5107033

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: