Відкритий лист ГАУ до Секретаря РНБО України щодо газових угод

Українська громадськість занепокоєна контроверсійними чутками та плітками, що з кожним днем щотужче затягують вузол навколо угод, підписаних українським "Нафтогазом" та російським "Газпромом" 19-го січня цього року в Москві. Занепокоєння посилюється інформацією про існування кількох угод чи то протоколів, назви яких, за домовленістю, є "комерційною таємницею". Це створює негативні настрої в Україні, провокує невизначеність перспектив розвитку Держави та суспільства, спричиняє до зневіри у спроможність української влади ефективно протистояти кризовим явищам та захищати національні інтереси.

№ 1/22
від 22.01.09

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України
п. Р. Богатирьовій

Копія  Голові Ради національної безпеки і оборони України,
Президенту України
п. В. Ющенку 

Шановна пані Раїсо!

Українська громадськість занепокоєна контроверсійними чутками та плітками, що з кожним днем щотужче затягують вузол навколо угод, підписаних українським “Нафтогазом” та російським “Газпромом” 19-го січня цього року в Москві. Занепокоєння посилюється інформацією про існування кількох угод чи то протоколів, назви яких, за домовленістю, є “комерційною таємницею”. Це створює негативні настрої в Україні, провокує невизначеність перспектив розвитку Держави та суспільства, спричиняє до зневіри у спроможність української влади ефективно протистояти кризовим явищам та захищати національні інтереси.

Щиро переконані, що документи, які безпосередньо і суттєво впливають на стан національної безпеки України не можуть бути “комерційною таємницею”.

Звертаємось до Вас з пропозицією: негайно, після закінчення засідання РНБОУ, 23 січня оприлюднити достовірну інформацію щодо угод, підписаних “Нафтогазом” та “Газпромом” 19-го січня цього року. Український народ має володіти достовірною інформацією про підписані договори в повному обсязі.

Оргкомітет Громадянської Асамблеї України

_________________

Контактна інформація:

Андрій Когут,
тел.: 80636179705
факс: 486 76 29
e-mail: kohut@irf.kiev.ua

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: