Відкриті лекції про культурне розмаїття в країнах Балтії доступні онлайн

У мережі Інтернет викладено відео з відкритих лекцій “Сучасна національна держава та культурне розмаїття. Балтійський дискурс”

У мережі Інтернет викладено відео з відкритих лекцій “Сучасна національна держава та культурне розмаїття. Балтійський дискурс”. Їх 19-23 вересня в Сімферополі та Євпаторії читали відомі європейські експерти – депутат Сейму Латвійської Республіки, делегат ПАРЄ, голова підкомітету з питань меншин Ради Європи Боріс Цилєвіч і доктор політології Адас Якубаускас з Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва). Лекції організував Інститут громадянського суспільства за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У лекціях було розглянуто політику розмаїття. Експерти обговорювали проблему перенесення стандартів із міжнародного рівня на національний. Вони проаналізували різні типи політики розмаїття на національному рівні: консервативний, ліберальний, багатокультурний тощо. Також вони запропонували сучасну інтерпретацію міжнародних стандартів політики розмаїття, що заснована на документах і діяльності Ради Європи.

{qtube vid:=58l0VNZeWUg w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=HCpyhRsM7-A w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=f_p6KlVPcTQ w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=r_f_BwD-MD4 w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

{qtube vid:=2A8YC9CYJbo w:=320 h:=240 b:=1  ap:=0 rel:=0}

Інститут громадянського суспільства
Рустем Аблятіф
csinstitution@gmail.com
098 285 67 85

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: