Відкрита е-комунікація – нова стратегія Міжнародного фонду “Відродження”

Відкрита е-комунікація – нова стратегія Міжнародного фонду «Відродження» МФВ надає вам у користування свій оновлений веб-сайт. Цим Фонд запроваджує нову форму відкритої е-комунікації з представниками громадських організацій та всіма зацікавленими громадянами.

Ми, у Фонді, звемо її стратегічною комунікацією. Її суть – у рішучому зміцненні зворотнього зв’язку між Фондом та представниками громадського сектору для посилення впливу на його діяльність з боку громадянського суспільства.

Принцип відкритості є одним із основних у діяльності Міжнародного фонду “Відродження”. Вже зараз цей принцип реалізується через залучення широкого кола незалежних експертів та громадських активістів у Правління та Програмні ради МФВ, які саме й приймають всі грантові рішення. Фонд постійно проводить відкриті зустрічі у регіонах України, фокус-групи, громадські обговорення своїх програмних пріоритетів та річних стратегій з представниками численних неурядових організацій. Ми регулярно публікуємо у ЗМІ, у вигляді окремої інформації, а також розміщуємо на сайті МФВ повні звіти про надане фінансове сприяння громадським ініціативам. Наші менеджери, крім своєї, незалежної, часто-густо оприлюднюють також і позицію Фонду, коли виступають експертами на різних публічних заходах, що проводяться громадськими організаціями країни. Все це – елементи відкритості, але цього вже замало для розвитку громадського самоврядування у країні.

Ми прагнемо, щоб на справедливий та розумний розподіл коштів, наданих Правлінню Фонду “Відродження” Інститутом Відкритого Суспільства та його засновником Джорджем Соросом, а також іншими шанованими донорами для розвитку відкритого суспільства в Україні, мали максимальний вплив самі представники громадянського суспільства. В ідеалі – будь-які кошти, які спрямовуються донорами чи благодійниками на потреби громадянського суспільства, мають розподілятися за максимально широкої участі самих громадян.

Новий сайт МФВ – ще один крок до цієї мети. Відкрита е-комунікація через оновлений веб-сайт – це ваша можливість:

 

 

З наступного, 2010 року, ви також зможете:

  • взяти участь в обговоренні конкурсів (тендерів), які лише планується оголосити;
  • вплинути на визначення пріоритетів програмної діяльності МФВ – планувати програмні стратегії будемо разом;
  • взяти участь у плануванні та здійсненні річного моніторингу програмної діяльності Фонду, а також в обговоренні його результатів.

 

Представники громадських організацій зможуть знайти на сайті корисні поради для підготовки проектних заявок та реалізації проектів.

Журналісти запрошуються до Прес-центру, де містяться анонси заходів для преси, новини, контакти відділу PR та інформація про представників Фонду для запитів ЗМІ.

Оновлений веб-сайт – це лише перші кроки із впровадження нової стратегії Фонду – стратегії відкритої е-комунікації. Фонд готує і багато інших нових форм співпраці. Слідкуйте за нашими новинами!

Запрошуємо всіх до відкритої е-комунікації та спільного визначення векторів розвитку громадянського суспільства в Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: