Відеоблог: Закон, що забезпечить прозору діяльність НКРЕКП

Заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тарас Качка стверджує, що попри непросту історію просування проекту закону №2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», яка триває вже понад рік, на сьогодні і в уряді, і в парламенті є розуміння важливості його ухвалення.

Заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тарас Качка стверджує, що попри непросту історію  просування проекту закону №2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», яка триває вже понад рік, на сьогодні і в уряді, і в парламенті є розуміння важливості його ухвалення.

Тарас Качка підкреслює – це стало можливим завдяки тиску й активній участі експертного середовища та громадськості.

Новий закон дасть можливість НКРЕКП стати політично, функціонально та фінансово незалежною, вважає експерт. А це вкрай важливо для структури, котра регулює ринки з річним обігом у сотні мільярдів гривень.

Про ключові переваги законопроекту, його антикорупційне значення та перспективи отримати понад 226 голосів народних депутатів – у відеокоментарі експерта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: