Відеоблог: Нова «конституція» Києва відродить столицю

Про хід підготовки головного документа столиці, принципово нові позиції, які забезпечать киянам гідні умови життя, прогноз щодо затвердження міськрадою Статуту вже цієї осені – у відеокоментарі учасника робочої групи

Дамаск, Тріполі, Лагос, Київ… Українська столиця опинилась у компанії найменш придатних для життя міст світу – на 131-му з 140 місць щорічного рейтингу британського видання The Economist, оприлюдненого у серпні 2016-го. І цей результат значно гірший за торішній. За ключовими позиціями оцінки рівня життя у містах, як  стабільність, охорона здоров’я, освіта, інфраструктура, культура та довкілля, Київ не відповідає світовим стандартам.

Відправною точкою для якісного покращення ситуації має стати прийняття сучасної і ефективної «конституції» столиці – Статуту Києва. В цьому одностайні столична влада і кияни, чиновники і експерти. На зміну декларативному документу 2002 року повинні бути ухвалені зрозумілі і дієві правила життя та розвитку міста. А головне – новий Статут має захищати права та інтереси територіальної громади Києва.

Про хід підготовки головного документа столиці, принципово нові позиції, які забезпечать киянам гідні умови життя, прогноз щодо затвердження міськрадою Статуту вже цієї осені – у відеокоментарі учасника робочої групи з підготовки документа, директора програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» Олексія Орловського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: