Відеоблог: Євромайдан, Крим і Донбас – на розгляді Міжнародного кримінального суду в Гаазі

Окупація Криму Російською Федерацією є міжнародним збройним конфліктом. Про це йдеться у щорічному звіті Міжнародного кримінального суду в Гаазі, оприлюдненому на саміті країн – учасниць Римського статуту наприкінці листопада ц. р. В документі зазначається, що МКС розглядає факти контролю Росією над збройними угрупованнями на Сході України. Окрім цього прокурор МКС Фату Бенсуда підтвердила намір продовжити вивчення матеріалів злочинів, скоєних проти активістів Євромайдану.

Окупація Криму Російською Федерацією є міжнародним збройним конфліктом. Про це йдеться у щорічному звіті Міжнародного кримінального суду в Гаазі, оприлюдненому на саміті країн учасниць Римського статуту наприкінці листопада ц. р. В документі зазначається, що МКС розглядає факти контролю Росією над збройними угрупованнями на Сході України. Окрім цього прокурор МКС Фату Бенсуда підтвердила намір продовжити вивчення матеріалів злочинів, скоєних проти активістів Євромайдану.

Про значення цих висновків та перспективи відкриття повноцінного розслідування в Міжнародному кримінальному суді щодо злочинів, скоєних під час Революції Гідності, а також воєнних злочинів у Криму та на Донбасі у відеокоментарі учасника саміту в Гаазі, директора програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Романа Романова.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: