Відеоблог: Від початку нового року «Індекс здоров’я. Україна» презентуватимуть у регіонах

Нещодавно Міжнародний фонд «Відродження» разом із партнерами –Київським міжнародним інститутом соціології та Школою охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська Академія» презентували комплексне дослідження «Індекс здоров’я. Україна», яке вивчало фактичний стан задоволеності громадян медичною допомогою, досвід її отримання, поведінку людей у разі виникнення проблем із здоров’ям, доступність лікарських засобів та спосіб життя.

Нещодавно Міжнародний фонд «Відродження» разом із партнерами Київським міжнародним інститутом соціології та Школою охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська Академія» презентували комплексне дослідження «Індекс здоров’я. Україна», яке вивчало фактичний стан задоволеності громадян медичною допомогою, досвід її отримання, поведінку людей у разі виникнення проблем із здоров’ям, доступність лікарських засобів та спосіб життя.

За словами директора програмної ініціативи «Громадське здоров’я» МФ «Відродження» Вікторії Тимошевської, результати, отримані в результаті дослідження, стануть «механізмом, який допоможе управлінцям галузі охорони здоров’я, а також тим, хто формує політику на національному рівні та на місцях оцінити вплив реформи на пацієнтів та громаду».

         «74% родин, які взяли участь у опитуванні (а загалом це 12 тисяч родин)  відповіли, що за впровадження реформи у галузі охорони здоров’я відповідає галузевий міністр, коментує результати Індексу здоров’я Вікторія Тимошевська. – Але не міністр надає медичну допомогу пацієнту, не він призначає лікування та виписує рецепт. Це робить сімейний лікар або вузький спеціаліст. І важливо, щоб люди усвідомили: успіх реформи у галузі охорони здоров’я гарантується на місцях». 

Задля популяризації цієї ідеї від початку нового року «Індекс здоров’я. Україна» презентуватимуть у регіонах.

Про реальну статистику в галузі охорони здоров’я, реакцію керівництва МОЗ і подальші плани Фонду – у відео коментарі Вікторії Тимошевської.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: