Відеоблог: «Гра в нас» – не просто фестиваль бізнес-ідей. Це приклади згуртованості громади

Фестиваль ідей «Гра в нас», що покликаний створити нові можливості для інтеграції переселенців, розширити майданчик для діалогу між ними і місцевою громадою, а також налагодити культурницькі зв’язки, проводиться вже вдруге. Його організатори впевнені – він матиме продовження.

«Можна і в 58 років переїхати з Алчевська на Львівщину, розпочати власну справу і активувати все бойківське село, – розповідає про переселенку з Луганщини Катерину Лісову керівник Західноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» Оксана Дащаківська. – Успішний досвід пані Катерини, яка гідно відповіла на виклики долі, просто обравши в Google село Орів у Сколівському районі за свій новий дім, облаштувавши стару хату на придатну до життя оселю, написавши бізнес-план, вигравши грант і організувавши прибуткову ферму, не поодинокий. Таких прикладів чимало. І нещодавно ми зібрали таких людей на фестиваль «Гра в нас» до Львова».

Фестиваль ідей «Гра в нас», що покликаний створити нові можливості для інтеграції переселенців, розширити майданчик для діалогу між ними і місцевою громадою, а також налагодити культурницькі зв’язки, проводиться вже вдруге. Його організатори  впевнені – він матиме продовження.

Про людей, які не бояться змін і тих, хто їх у цьому підтримує – у відеокоментарі Оксани Дащаківської.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: