Відеоблог: Держбюджет-2017. Проект реформ?

15 вересня уряд оприлюднив проект держбюджету на 2017 рік, передав його на розгляд парламенту і… поки що не відкликав для доопрацювання, як це було протягом останніх майже 10-ти років.

15 вересня  уряд оприлюднив проект держбюджету на 2017 рік,  передав його на розгляд парламенту і… поки що не відкликав для доопрацювання, як це було протягом останніх майже 10-ти років.

«Державний бюджет на 2017 рік базується на реалістичних доходах та наявних можливостях», – заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, презентуючи документ у Верховній Раді 21 вересня.

Міністр наголосив, що пріоритетними напрямками розвитку визначено обороноздатність, дипломатію, соціальні стандарти, освіту, охорону здоров’я, аграрний сектор, дорожню інфраструктуру, енергоефективність, децентралізацію.

Експерти вже встигли дати перші оцінки головному фінансовому документу країни. Думки суперечливі. Проте більшість погоджується з тим, що «бюджет не революційний, а еволюційний».

Але чи стане він основою для продовження запроваджених у попередні роки реформ? Позиція заступника виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тараса Качки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: