Відбувся тренінг із активом ОСББ у місті Сєверодонецьк

9 квітня 2010 року у місті Сєверодонецьк було проведено тренінг із активом ОСББ.

Громадська організація «Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень «Політсоціум» реалізує проект «Громадський центр: навчання активу об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп зі створення ОСББ у Луганській області». Фінансову підтримку здійснює Міжнародний фонд «Відродження».

У рамках цього проекту в м. Сєверодонецьк було проведено тренінг. Особливий інтерес у слухачів викликала проблема формування тарифу на зміст будинку в ОСББ.  Голова «Політсоціума» В.Іванов підкреслив, що чинне законодавство України вимагає від ОСББ, щоб будинок утримувався в безпечному для жителів стані. Тому типовий перелік послуг зі змісту будинку та прибудинкової території (відповідно до Постанови КМУ № 529 від 20.05.09р.) є обов’язковим для ОСББ.

Тренер М.Козир пояснив учасникам тренінгу як за мінімальними цінами забезпечити перевірку димовентиляційних каналів у багатоквартирних будинках.

При проведенні тренінгу голова ОСББ «Берегиня» В.Холодова розповіла слухачам про свій досвід проведення загальних зборів з письмовим опитуванням членів ОСББ.

За підсумками заходу було проведене анкетування учасників тренінгу. Вони визначили групу актуальних проблем, які бажано обговорити з головами ОСББ м. Сєверодонецька на чергових тренінгах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: