Відбулася презентація електронного довідника з Європейської інтеграції

Відбулася презентація електронного довідника з Європейської інтеграції

12 грудня в УНІАНі відбулася презентація електронного довідника з Європейської інтеграції. Його поява спричинена потребою широких верств населення України у доступі до систематизованої інформації з європейських питань. Довідник представлено у вигляді електронної бази за Інтернет-адресою: http://eu-directory.ea-ua.info/, а також на електронних носіях (СD), і згодом буде розповсюджено у бібліотеках, навчальних закладах, громадських організаціях, редакціях ЗМІ, органах державної влади, бізнес структурах тощо.

“Електронний довідник є найбільшою в Україні базою даних змістовної і контактної інформації з європейської інтеграції для тих, хто працює в сфері європейської інтеграції, або цікавиться європейською тематикою” — наголосив у своєму виступі Директор центру миру, конверсії та зовнішньої політики Олександр Сушко.

Створення довідника є складовим елементом стратегії  Міжнародного фонду “Відродження”, спрямованої на підвищення обізнаності з питань європейської інтеграції та консолідації ініціатив та ресурсів” — зазначила менеджер “Європейської програми МФВ Ірина Солоненко.

“Електронний довідник з європейської інтеграції став ще одним кроком у напрямі здійснення євроінтеграційних прагнень України, підтримка яких є пріоритетним завданням Фонду “Євразія” — зауважив у своєму виступі менеджер Фонду “Євразія” Михайло Мінаков.

“База даних надасть вичерпну інформацію про українсько-європейські і допоможе знайти зацікавленим сторонам партнерів як в Україні, так і Європі” — сказала керівник проекту Олена Пристайко.

Загальну структуру довідника складають такі розділи:

І. ОФІЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ про ЄС, країни – члени, країни – кандидати на вступ до  ЄС та Україну, а також про інституційну структуру означених акторів у сфері формування або здійснення політики європейської інтеграції.

ІІ. НОРМАТИВНО – ПРАВОВА БАЗА що регламентує процес європейської інтеграції, сфери діяльності ЄС, відносини між Україною та ЄС та політику європейської інтеграції України.

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЇ, що включають: аналітично – дослідницькі інституції; вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку фахівців з питань європейської інтеграції; організації, що підтримують проекти та програми з європейської інтеграції в Україні; бізнес компанії України, країн – членів та країн – кандидатів на вступ до ЄС.

ІV. ОСОБИ: інформація про ключових експертів, громадських та політичних діячів України, країн – членів та країн – кандидатів ЄС  у сфері європейської інтеграції.

V. ІНФОРМАЦІЙНІ РЕСУРСИ України, країн — членів та країн – кандидатів ЄС, що висвітлюють тематику європейської інтеграції, а також пов’язаних з нею проектів.

Електронний довідник з європейської інтеграції створено Центром миру, конверсії та зовнішньої політики України за ініціативи й підтримки Міжнародного фонду “Відродження”
і Фонду “Євразія”.

 

  

Контактні особи:

Олена Пристайко,
керівник проекту

Ірина Солоненко,
менеджер Європейської програми МФВ

Телефони: (044) 230 8376, 238 6843

Телефони: (044) 461 9709, 486 2596

Електронна пошта: prystayko@cpcfpu.org.ua

 

Електронна пошта: solonenko@irf.kiev.ua

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: