Відбір на семінар “Принципи організації та надання паліативної допомоги”

Усвідомлюючи потребу в поширенні новітнього знання щодо паліативної допомоги Центр громадського здоров'я та Міжнародний фонд "Відродження" проводять одноденний семінар "Принципи організації та надання паліативної допомоги".

Тема паліативної допомоги в нашому суспільстві посідає далеко не перше місце, хоча час від часу ми чуємо і бачимо в нашому оточенні тих, хто переживає безпорадність, страх і незнання, пов’язані з життям важкохворих. Зазвичай, термін “паліативна допомога” асоціюється тільки з допомогою наприкінці життя, та, насправді, за визначенням ВООЗ, — це підхід, котрий покращує якість життя пацієнтів та їх сімей, що стоять перед проблемами, спричиненими хворобою, що загрожує життю, через запобігання і полегшення страждань шляхом ранньої ідентифікації та бездоганної оцінки і усунення болю та інших проблем, фізичних, психосоціальних і духовних.

Усвідомлюючи потребу в поширенні новітнього знання щодо паліативної допомоги Центр громадського здоров’я та Міжнародний фонд “Відродження” проводять одноденний семінар “Принципи організації та надання паліативної допомоги”.

В рамках цього семінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Організація та надання паліативної допомоги в Україні. Виклики та потреби.
  • Забезпечення паліативної допомоги силами первинної ланки медичної допомоги.
  • Забезпечення паліативної допомоги на рівні спеціалізованої медичної допомоги. Досвід створення мережі з надання паліативної допомоги у Івано-Франківській області.
  • Нормативно-правове забезпечення обігу контрольованих лікарських засобів в закладах охорони здоров’я.
  • Лікування хронічного больового синдрому. Практичні навички.

Лекторами семінару виступатимуть експерти Міжнародного фонду “Відродження” Ксенія Шаповал та Олена Коваль, Людмила Андріїшин (Завідувачка виїзним консультативним відділенням Івано-Франківського обласного центру паліативної допомоги), Тетяна Козак (директор Центру первинної медичної допомоги м. Ужгорода), та Зоя Максимова (Лікар паліативної допомоги, завідувачка мобільною службою паліативної допомоги м.Київ).

Якщо Вас зацікавила участь в семінарі, заповніть, будь ласка, реєстраційну форму за наступною адресою: https://forms.gle/ZFXccRQN7mkorVKc8

Відібраним учасникам буде надано також дотренінгову анкету, котру обов’язково слід буде заповнити.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: