Відбір на програму Екологічного менторства громад

Українська школа політичних студій та Лабораторія законодавчих ініціатив за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» розпочинають відбір на програму Екологічного менторства громад! Заповнити анкету та податися на участь у програмі можна з 24 червня до 14 липня включно.

Українські громади з початком реформи децентралізації влади отримали більше повноважень, однак досвіду для вирішення нагальних проблем багатьом із них бракує. Особливо це стосується проблем забруднення довкілля, для вирішення яких громади потребують знань, допомоги кваліфікованих кадрів та комплексного підходу.

Для цього було започатковано програму Екологічного менторства громад – перший та унікальний для України проєкт такого типу. Це – частина цьогорічної програми Школи лідерів громад, спрямована на поглиблення співпраці з громадами та забезпечення їх довгостроковою підтримкою для вирішення екологічних проблем.

У рамках програми відібрані ментори з питань екології пройдуть безкоштовне навчання та до кінця 2021 року матимуть змогу впроваджувати реальні зміни на місцях і покращувати стан довкілля в одній з громад-учасниць програми.

Більше деталей щодо програми та анкета для подачі – тут: https://ecomentors.usps.org.ua/.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: