Видано збірник, присвячений місцевій політиці енергозбереження

Благодійний фонд “Місцева ініціатива” видав збірник “Місцева енергозберігаюча політика територіальної громади”

Благодійний фонд “Місцева ініціатива” видав збірник “Місцева енергозберігаюча політика територіальної громади”. Матеріали підготовано за підсумками всеукраїнської робочої зустрічі з упровадження та застосування інноваційних технологій в енергозбереженні, яка відбулася в Одесі 17-18 березня. Проект підтримала програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники робочої зустрічі обговорили проблеми, пов’язані з надмірним і марнотратним споживанням енергетичних ресурсів у різних регіонах України, а також поділилися власними досягненнями та позитивним досвідом впровадження енергозберігальних заходів і розповсюдження серед громадськості ідей дбайливого ставлення до природних та енергетичних ресурсів. Під час робочої зустрічі було обговорено та доопрацьовано проект Концепції енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності в будівлях територіальної громади.

Контакти: БФ “Місцева ініціатива”, Юрій Звеліндовський, 067 480 64 99

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: