Видано рекомендації для святкування Дня Європи

У Луганську вийшла збірка методичних рекомендацій із організації святкування Дня Європи 2011 року

У Луганську вийшла збірка методичних рекомендацій із організації святкування Дня Європи 2011 року. Рекомендації було розроблено в межах проекту “Я поділяю європейські цінності”, який реалізує Агентство стійкого розвитку Луганського регіону під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Головною метою проекту було розроблення єдиного для всіх Центрів європейської інформації формату святкування Дня Європи з приділенням особливої уваги популяризації таких європейських цінностей, як демократія, права людини, людська гідність, свобода тощо.

У збірці наведено цікаві напрацювання представників 30 міст України, що брали участь у методичному тренінгу, який відбувся в Луганську в січні. Матеріали опрацювала та доповнила тренерська група “Діалог” за експертної підтримки координаторів Європейської програми.

Матеріали можуть використовувати навчальні заклади, громадські організації, органи державної влади та заклади культури.

Контакти: Центр європейської інформації в Луганську, Наталія Датченко, ndatchenko@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: