Видано посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій

“Правова допомога у громаді. Посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій”

Програма Розвитку ООН і програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” у співпраці з Правовою Ініціативою Відкритого Суспільства (Будапешт) підготували видання “Правова допомога у громаді. Посібник зі створення Центрів правової інформації та консультацій”.

З ухваленням закону “Про безоплатну правову допомогу” та супровідних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів громади отримали змогу створювати та фінансувати роботу спеціалізованих Установ із надання безоплатної первинної правової допомоги чи залучати до надання цих послуг суб’єктів приватного права.

У посібнику акумульовано наявні практики створення й адміністрування Центрів правової інформації та консультацій у громадах. Усі зацікавлені зможуть знайти тут інформацію про правове регулювання роботи Центрів, форми роботи (в тому числі організацію діяльності у віддалених громадах), процедури та стандарти, шляхи підтримки стабільної роботи таких сервісів.

Автори посібника – керівники та юристи Центрів, які працюють у громадах за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” з 2009 року.

Контакти:
“Верховенство права”
Ольга Жмурко
(044) 482 03 63
zhmurko@irf.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: