Видано посібник із захисту прав громадян на звернення до міліції

Вийшов друком посібник “Забезпечення захисту прав і свобод людини шляхом реалізації громадянами права на звернення до органів МВС України: сучасний стан та шляхи покращення якості”.  

Вийшов друком посібник “Забезпечення захисту прав і свобод людини шляхом реалізації громадянами права на звернення до органів МВС України: сучасний стан та шляхи покращення якості”. Видання підготовлено на основі звіту Одеської правозахисної групи “Верітас” про реалізацію проекту “Покращення якості реагування з боку працівників міліції на звернення громадян та повідомлення про злочини”. Проект було здійснено за фінансової підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник присвячено розгляду практичної реалізації права на звернення до органів МВС, організації реагування органів внутрішніх справ на заяви та повідомлення громадян, розслідуванню неналежного поводження з боку працівників міліції та злочинів, скоєних на ґрунті ненависті.

Подано рекомендації щодо можливих шляхів покращення ситуації в цій сфері з метою більш якісного забезпечення захисту прав людини в діяльності МВС України. Посібник буде корисний усім, хто цікавиться дотриманням прав людини в діяльності української міліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: