Від стереотипів до дискримінації

04-05 липня 2015 року в м. Києві відбувся тренінг «Від стереотипів до дискримінації – поняття, прояви та ефективні засоби запобігання і протидії».

04-05 липня 2015 року в м. Києві відбувся тренінг  «Від стереотипів до дискримінації – поняття, прояви та ефективні засоби запобігання і протидії». Цим заходом розпочато серію навчальних заходів Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» з метою розвитку правозахисного руху в середовищі ромської молоді. 

27 представників ромської молоді мали нагоду попрацювати над теоретичними питаннями та практичними заняттями під керівництвом Ірина Федорович та Максима Ієлігулашвілі, експертами з протидії дискримінації та дізнатися більше про ознаки дискримінації, стереотипів, упередженого ставлення, про кращі практики та  правові механізми і інструменти протидії проявам дискримінації, обговорити механізми створення молодіжної правозахисної платформи ромських активістів. Крім того учасники мали можливість ознайомитися з презентацією Олександра Войтенка, експерта з прав людини про проведення школи з прав людини для ромської молоді, яка проходитиме  в серпні 2015 року в м. Чернігові. Свою презентацію представила також Зола Кондур, віце-президента Міжнародного Жіночого Благодійного Фонду «Чіріклі» про діяльність ромських соціально-медичних медіаторів в Україні та ініціативи Ради Європи в сфері розробки стандартів ромської молодіжної політики в Україні.

Учасники тренінгу отримали знання, які будуть необхідні для розробки та реалізації молодіжних ініціатив у співпраці з громадськими організаціями у сфері захисту прав людини. 

Контакти:  Олександр Шваюн, +380 (44) 461 95 00, shvaiun@irf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: