Від фактів до дій: ВІЛ/СНІД в тюрмах в Україні. Профілактика, лікування та підтримка

1-2 листопада 2005 р. в Києві відбудеться Міжнародна практична конференція "ВІЛ/СНІД у тюрмах в Україні". Організаторами конференції є Канадійська юридична мережа з ВІЛ/СНІДу та Державний Департамент України з виконання покарань за підтримки Фонду "Відродження" (Міжнародна програма зменшення шкоди та програма "Схід-Схід"), ВООЗ та Swiss Cooperation

1-2 листопада 2005 р. в Києві відбудеться Міжнародна практична конференція “ВІЛ/СНІД у тюрмах в Україні”. Організаторами конференції є Канадійська юридична мережа з ВІЛ/СНІДу та Державний Департамент України з виконання покарань за підтримки Фонду “Відродження” (Міжнародна програма зменшення шкоди та програма “Схід-Схід”), ВООЗ та Swiss Cooperation.

На конференції буде обговорюватися широке коло питань – запобігання розповсюдженню ВІЛ-інфекції , програми зменшення шкоди у в”язницях, а також юридичні та правозахисні питання. В роботі конференції візьмуть участь представники Департаменту з виконання покарань, українських та міжнародних недержавних організацій, що працюють у галузі ВІЛ/СНІД, зменшення шкоди, прав людини, а також Міністерства охорони здоров”я, ВООЗ, ПРОООН, CIDA, та інших інституцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: