Виборці визначать “кращого гречкосія”

В рамках Ініціативи “Молодь проти гречки”, Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, оголошує проведення фото-анти-рейтингу “Кращий гречкосій”.

В рамках Ініціативи “Молодь проти гречки”, Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, оголошує  проведення фото-анти-рейтингу “Кращий гречкосій”. Найпопулярніше та найбільш “ефектне” фото, яким буде зафіксовано прямий чи непрямий підкуп виборців або будь-які інші незаконні дії щодо впливу на голосування, буде відзначено смартфоном та грамотою. 

Основним завданням фото-анти-рейтингу являється формування негативного образу “гречки” як сукупного образу приниження виборців, засудження практики підкупу виборців та просування свідомого та відповідального підходу до реалізації права голоса на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. До участі в конкурсі запрошуються всі виборці незалежно від місця проживання  (особливо молоде покоління), які особисто зафіксували порушення, або отримали таке фото з відкритих джерел з посиланням на автора (якщо це можливо). Кількість фотографій від кожного заявника необмежена. Направляючи фото на конкурс, заявник повинен дотримуватися правил щодо правдивості та достовірності інформації та самого фото. 

Згідно умов конкурсу, приймається будь-яке фото, яке: 1) фіксує сам факт підкупу виборців у будь-якій формі; 2) містить інформацію, яким кандидатом чи партією такі дії здійснюються. Вимог до технічних характеристик фото немає  — для цілей конкурсу можна використовувати як фотоапарат, так і мобільний телефон.

Для участі у фото-анти-рейтингу “Кращий гречкосій”, необхідно розмістити відповідну фотографію в соціальній мережі Facebook чи ВКонтакте з хештегом #стоп_нечестным_выборам. При розміщенні фотографії необхідно обов’язково вказати наступну інформацію: Претендент на “кращого гречкосія”, автор фото, у випадку використання “чужої” фотографії — посилання на автора чи джерело. Всі фотографії повинні бути розміщені не пізніше 27 жовтня 2015 року включно.

Фотографія, яка набере найбільшу кількість “лайків”, перепостів чи коментарів, а також рекомендована жюрі конкурсу — буде відзначена спеціальною грамотою, а також смартфоном HTC. З найбільш “ефектних” фото буде підготовлено фото-презентацію, яка буде розміщена в мережі Інтернет та поширена в ЗМІ.  Крім того, з відповідних фактів підкупу виборців, незаконної агітації та інших порушень виборчого законодавства, будуть направлені зверення до правоохоронних органів та здійснено контроль за їх належним розслідуванням.

Ініціатива “Молодь VS “виборча гречка” реалізується Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України”, за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Ініціатива має на меті підвищення активності, свідомості і виборчої культури молодих виборців та посилення їх впливу на проведення чесних демократичних місцевих виборів 2015 року та подальші громадсько-політичні події в країні.

Контакти: Прес-служба Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”, (048) 716 40 18, odessakvu@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: