Вибори – 2007. Дії НУО

Всеукраїнське громадське об'єднання Альянс "Майдан" за ініціативи Міжнародного фонду "Відродження" проводить моніторингове дослідження з метою узагальнення діяльності громадських організацій, спрямованої на здійснення громадського контролю за перебігом позачергових парламентських виборів 2007 року.

Всеукраїнське громадське об’єднання Альянс “Майдан” за ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” проводить моніторингове дослідження з метою узагальнення діяльності громадських організацій, спрямованої на здійснення громадського контролю за перебігом позачергових парламентських виборів 2007 року.

Відтак, ми звертаємося до керівників громадських організацій України, які здійснюють моніторинг виборчого процесу 2007 року, а також інші ініціативи, пов’язані із виборами, надати стислу інформацію про проекти, які реалізуються в цій сфері (як підтримані донорами, так і ті, що реалізуються власними ресурсами), заповнивши Анкету “Вибори – 2007. Дії НУО”, що додається.

Отримана від вас інформація стане основою для розробки Національної Карти Дій громадських організацій у передвиборчий період, та буде розміщена на Інтернет сторінці “Майдан” (www.maidan.org.ua), а також використана під час проведення публічних заходів у передвиборчий та післявиборчий період. Результати дослідження буде надіслано до органів державної влади, політичним партіям, донорським та міжнародним організаціям.

Карта демонструватиме активність організацій третього сектору у всіх регіонах України, безпосередньо пов’язану з позачерговими парламентськими виборами 2007 року, за такими напрямками:

 – Моніторинг дотримання виборчого законодавства (зокрема при проведенні голосування, підрахунку голосів та оприлюдненні підсумків);

 – Інформаційно-просвітницька діяльність серед виборців (права виборця, можливості їх реалізації та захисту);

 – Інформаційно-методична допомога членам виборчих комісій;

 – Інформаційно-методична допомога та навчання спостерігачів;

 – Моніторинг висвітлення виборчої кампанії у ЗМІ;

 – Збір інформації з метою здійснення післявиборчого моніторингу передвиборчих обіцянок;

 – Участь у проведенні екзит-полу.

 До Карти додаватимуться історії успіху (Success Stories) громадських організацій, створені у процесі реалізації відповідних проектів / ініціатив.

Заповнену Анкету просимо надсилати електронною поштою на адресу  election-2007@maidan.org.ua до 18:00 10 жовтня 2007 року із зазначенням теми листа Анкета “Вибори – 2007. Дії НУО”.

Анкета “Вибори 2007. Дії НУО”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: