Виборчі дільниці Кіровограда не пристосовано для людей з особливими потребами

Приміщення виборчих дільниць Кіровограда не пристосовано для людей з особливими потребами

Приміщення виборчих дільниць Кіровограда не пристосовано для людей з особливими потребами. Про це свідчать дані моніторингу, який здійснив Кіровоградський прес-клуб у межах інформаційно-просвітницької кампанії “Антидискримінаційна дія”. Кампанію проводить Інформаційно-просвітницький центр “Вісь” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти обстежили 110 дільниць за п’ятьма критеріями – наявність місць для паркування автомобілів інвалідів, доступний заїзд у приміщення, відсутність порогів, широкі двері та коридори, наявність пристосованого для неповносправних туалету й означення місцезнаходження (піктограми). Приміщення, яке б відповідало всім вимогам, так і не знайшли.

Фахівці рекомендують розмістити кабіни для голосування в максимально освітлених місцях, а також розташувати важливу інформацію на рівні, доступному для людей на візках. Крім того, пропонується встановити тимчасові пандуси, а також знаки “Стоянка для інвалідів”.

Контакти:
Кіровоградський прес-клуб
(0522) 22 18 90
kirovohrad@cure.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: