VI Всеукраїнський конкурс карикатур з прав людини

Асоціація карикатуристів, Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошують в 2015 році всеукраїнський конкурс карикатур за темою «ВСТАТИ, СУД ІДЕ!»

Асоціація карикатуристів, Українська Гельсінська спілка з прав людини за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошують  в 2015 році всеукраїнський конкурс карикатур за темою «ВСТАТИ, СУД ІДЕ!»

Наша недосконала судова система — це больова точка. В Україні 95% населення не довіряють цій судовій системі. Україна потребує докорінної перебудови судової реформи, перегляду законодавства. Проблеми в судовий системі — одні з найболючіших точок соціального життя держави, хвороба його основ, порушення основних прав людини.

У конкурсі можуть взяти участь тільки карикатуристи з України. Конкурсні роботи повинні торкатися проблем дотримання і реалізації прав людини в сучасному українському суспільстві та бути спрямовані на висвітлення проблем, що існують в Україні. Роботи не можуть бути спрямованими на проблеми, що існують в інших країнах.

УМОВИ КОНКУРСУ

  1. Тема конкурсу «ВСТАТИ, СУД ІДЕ!»
  2. Техніка виконання: вільна. На конкурс приймаються роботи: оригінал, якісні копії (на цупкому папері), роботи зроблені за допомогою комп’ютеру. РОБОТИ НА ЕЛЕКТРОННИХ НОСІЯХ ТА ПО ЕЛЕКТРОННІЙ ПОШТІ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.Автори, які знаходяться на території АТО можуть надіслати роботи електронною поштою: kazanchev.ukraine@gmail.com Вимоги до файлів: назва повинна складатися з прізвища та номера роботи (наприклад Shevchenko01.jpg), кольорова модель JPG, формат А4, роздільна здатність 300 точок/дюйм, розмір не більше 3 Мбайт.
  3. Формат: А4 (297 х 210 мм). Кількість робіт: не обмежується.
  4. Разом з роботами учасникам конкурсу необхідно надіслати заповнену анкету (незалежно від присланих раніше анкет!). На зворотному боці кожної роботи ОБОВ’ЯЗКОВО зазначити: прізвище, им’я, адресу, номер телефону, e-mail.
  5. Кінцевий термін отримання робіт: 5 березня 2015 р.
  6. Організатори не несуть відповідальності за пошкодження, отримані під час пересилання. Надіслані на конкурс роботи не повертаються і можуть бути використані організаторами в рекламних цілях, для публікацій, тиражування, проведення виставок, виготовлення сувенірної продукції.
  7. Призи: 1 премія: 1500 грн., 2 премія: 1200 грн., 3 премія: 1000 грн., а також 6 заохочувальних призів по 600 грн.
  8. За результатами конкурсу буде видано каталог, який надішлють усім художникам, чиї роботи увійдуть до нього. Переможці будуть запрошені на відкриття виставки карикатур за рахунок організаторів конкурсу.

Участь у конкурсі передбачає, що всі претенденти приймають зазначені умови.

Роботи надсилати за адресою: Асоціація карикатуристів А/с 185, Київ, 03142, Україна,

Контакти: Костянтин Казанчев, (063) 578-0482 kazanchev.ukraine@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: