Ветерани війни отримають нову професію – інструкторів з такмеду

В Україні стартував проєкт з навчання ветеранів російсько-української війни на інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Новий проєкт реалізує благодійний фонд PULSE.

«Ветерани, які мають бойовий досвід – це не соціальна проблема, а неймовірно цінний капітал суспільства, стратегічна перевага України. Жодна нація за останні 80 років не проходила таких випробувань, як наша. Жодна нація не має такого досвіду застосування солдатів, медиків, рятувальників. Наш проєкт – це крок до того, щоб цей досвід працював на користь ветерану, суспільству, безпеці України», – наголосив співзасновник PULSE Федір Сердюк.

За планом протягом року завдяки проєкту з числа ветеранів буде підготовлено щонайменше 30 інструкторів з тактичної медицини та першої допомоги. Що, в свою чергу, гарантує навчання основам першої допомоги ще 5 тисячам осіб. Кращі кандидати продовжать роботу в межах діяльності PULSE, інші – отримавши кар’єрну консультацію – в межах діяльності інших організацій. За даними з відкритих джерел, в Силах безпеки та оборони України службу зараз проходять більше 1 мільйона осіб.

Джерело: Дзеркало тижня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: