Велосипедний рух між Україною та ЄС: онлайн-дискусія

Українське прикордоння з ЄС — природне продовження велосипедних маршрутів для мільйонів європейських мандрівників, однак на їх шляху часто стоять важко або й зовсім нездоланні бар’єри кордонів та відсутності інфраструктури. Ми плануємо в широкому колі експертів і представників влади сформулювати головні проблеми велосипедного руху через кордон, а також спільно пошукати для них ефективні рішення.

Аналітичний центр “Європа без бар’єрів” запрошує вас долучитися до онлайн-дискусії «Велосипедний рух між Україною та ЄС: проблеми перетину кордону та доступності інфраструктури», яка відбудеться в понеділок, 31 травня.

Питання для обговорення:

– Перетин кордону з ЄС на велосипеді (з велосипедом): нормативні аспекти
– Практика велосипедних поїздок у прикордонні і через кордони
– Велосипедна інфраструктура та туризм у прикордонних з ЄС регіонах
– Велосипедна інфраструктура та туризм у сусідніх країнах (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія)
– Рекомендації для центральних і місцевих органів влади

До участі запрошені представники асоціацій велосипедистів, туристичних організацій, незалежні експерти, представники місцевих адміністрацій Волинської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Одеської областей.

Участь вільна за умови підтвердженої реєстрації – https://tinyurl.com/eh3xx9fd

Цей захід підготовлено у рамках проєкту “Посилення діалогу з питань управління кордонами між громадськістю та органами влади”, який здійснюється за підтримки Європейського союзу та Міжнародного Фонду “Відродження” в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Висловлені під час заходу думки не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: