Велосипедна інфраструктура в містах Волинської області: плани, обставини, перешкоди, розвиток

24 квітня о 12:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27) відбудеться круглий стіл “Велосипедна інфраструктура в містах Волинської області: плани, обставини, перешкоди, розвиток”

24 квітня о 12:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, просп. Волі, 27) відбудеться круглий стіл “Велосипедна інфраструктура в містах Волинської області: плани, обставини, перешкоди, розвиток”. Захід проводить Асоціація розвитку туризму Волині, що стала одним із переможців обласного конкурсу адвокаційних ініціатив. Конкурс проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У програмі круглого столу:
– характеристика розвитку велосипедної інфраструктури в області та відповідної нормативно-правової бази;
– оприлюднення переліку документів для сприяння розвитку велосипедного руху, які пропонується затвердити або для яких підготовано зміни;
– обмін думками та пропозиціями щодо подальшої діяльності у сфері розвитку велосипедної інфраструктури.

До участі у круглому столі запрошено представників міських рад і виконавчих органів Луцька, Ковеля, Нововолинська, Володимира-Волинського, Волинської обладміністрації, Волинської облради, а також громадських діячів, науковців, журналістів.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: