Веб-конференція для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?»

28 жовтня 2010 року Мережа центрів європейської інформації України проводить веб-конференцію для шкільної та студентської молоді на тему «Я – українець. Я – європеєць?».

Ініціатором заходу виступив Центр європейської інформації в м. Луганськ за підтримки Агентства стійкого розвитку Луганського регіону, Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Горького та Міжнародного фонду “Відродження”.

У веб-конференції візьмуть участь навчальні заклади, Центри європейської інформації та євроклуби з Харкова, Кіровограда, Кременчука, Чернівців, Чернігова, Хмельницького, Івано-Франківська, Миколаєва, а також українські студенти, що навчаються у ВНЗ м. Вроцлав, Польща. Участь останніх стала можливою завдяки адміністрації проекту «Teraz Wrocław».

Конференція проходитиме в режимі відео-з’єднань, під час яких учасники матимуть можливість поспілкуватися з однолітками з різних міст України, а також довідатися більше про життя українських студентів, що навчаються у польських ВНЗ, з перших вуст. Захід стане чудовою нагодою для молоді виступити перед аудиторією, подискутувати, та вдосконалити вміння висловлювати власну думку та відстоювати свою точку зору.

Серед питань, що будуть обговорюватися є такі:

1. Чи вважаєте Ви Україну європейською державою (географічно в Європі, але не в ЄС)? Чому так/ні?

2. Як ви думаєте, які зміни та в яких сферах необхідні Україні щоб досягти рівня життя європейських країн?

3. Чи вважаєте Ви місто, у якому Ви живете, європейським? Чому так/ні?

У Луганську партнерами заходу виступили кафедра романо-германської філології та Центр Міжнародного співробітництва ЛНУ імені Т.Шевченка.

Веб-конференція проходитиме у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка, за адресою Луганськ, вул. Оборонна 2, І корпус, 3 поверх, аудиторія 1-328.

Початок конференції о 14 годині.

Контактна особа: Надія Соколова, 0507250258

***

Мережа центрів європейської інформації України (Мережа ЦЄІУ) – добровільне об’єднання центрів європейської інформації, які забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську інтеграцію України. Наразі Мережа ЦЄІУ об’єднує 15 центрів, які створені за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р, та центр на базі Кременчуцького інформаційно-просвітницького центру „Європейський Клуб”. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

Проект «Teraz Wrocław» – це некомерційний проект, започаткований у 2006 році з ініціативи мерії та вищих навчальних закладів міста Вроцлава (Польща). Основне завдання акції – запросити молодь зі Східної Європи на навчання до вроцлавських вищих шкіл, інформувати про умови вступу та навчання у них. Сайт: www.study-in-wroclaw.pl

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: