Вебінар «Воєнні злочини: як не загубитися в поняттях і відслідковувати судові справи?»

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на вебінар «Воєнні злочини: як не загубитися в поняттях і відслідковувати судові справи?», що відбудеться 3 червня о 16.00, орієнтовна тривалість 90 хвилин.

В першу чергу захід розрахований на представників(-ць) медіаспільноти,  а також фахівців(-чинь), які працюють із висвітленням судової тематики та інших зацікавлених.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  • Історію виникнення та розвитку механізму трансляцій судових засідань технічними засобами судів;
  • Можливості які надає механізм трансляцій судових засідань технічними засобами судів для висвітлення судових справ, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні;
  • Як ініціювати судову трансляцію справи, яку ви бажаєте висвітлити;
  • Поняття воєнних злочинів та відмежування їх від військових злочинів, злочинів проти національної безпеки, злочину агресії та злочинів проти людяності;
  • Кримінальний кодекс України і воєнні злочини;
  • Міжнародний кримінальний суд. Римський статут, перспективи ратифікації.

Також ви маєте унікальну можливість поставити власні запитання під час реєстрації та проведення вебінару і отримати на них відповіді!

Спікери(-ки) вебінару:

Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини», авторка досліджень та посібників про розвиток комунікації судової влади, експертка з судового моніторингу Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Назарій Боярський, член правління ГО «Вектор прав людини», автор низки досліджень та посібників щодо комунікаційної діяльності судів, член тренерського пулу Молодіжного департаменту Ради Європи.

Віктор Пальнюк, адвокат (спеціалізація – кримінальне, цивільне, адміністративне та військове право), судовий коментатор проєкту «Суд людською мовою».

Тимочко Максим, адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини, член комітету Національної асоціації адвокатів з міжнародного права, партнер Адвокатського об’єднання «Амбрела».

Модератор вебінару — Назарій Боярський.

Взявши участь у вебінарі, ви:

  • зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
  • отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
  • матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Реєструйтесь на вебінар до 3 червня 12:00 за посиланням.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

Запрошуємо долучитись до Facebook-події.

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: