Вебінар «Практичні аспекти ефективної комунікації справ, пов’язаних із збройним конфліктом»

 

ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини запрошують на онлайн вебінар «Практичні аспекти ефективної комунікації справ, пов’язаних із збройним конфліктом», що відбудеться 15 квітня о 10:00, орієнтовна тривалість 2 години.

Facebook-подія

В першу чергу захід розрахований на представників(-ць) комунікаційних команд судів, органів прокуратури та правоохоронних органів, адвокатів(-ок) та усіх, хто цікавиться висвітленням таких справ.

Учасники та учасниці заходу матимуть змогу ознайомитись з кращим українським та закордонним досвідом, що напрацьований як державними органами, так і громадськими інституціями.

Під час вебінару ми розглянемо такі питання:

  • Роль комунікації справ, пов’язаних із збройним конфліктом, у забезпеченні права на правду.
  • Співпраця з медіа як ресурс. Чого насправді хочуть журналісти(-ки)?  
  • Захист особистих даних і презумпція невинуватості під час підготовки офіційних повідомлень.
  • Як транслювати складні правові меседжі людською мовою.
  • Як написати пресреліз, підготуватися до інтерв’ю, коментарів для преси.
  • Кращі практики: як взаємодіє з медіа Міжнародний кримінальний суд.

Спікерки вебінару:

Дар’я Свиридова, перша заступниця Постійного Представника Президента України в АРК, експертка з багаторічним досвідом у сфері захисту прав людини, зокрема в умовах міжнародного збройного конфлікту в Україні.

Ірина Яковлєва, експертка і тренерка з комунікацій з багаторічним досвідом  у тележурналістиці, сфері захисту прав людини та комунікаціях в ООН і громадських організаціях.

Модератор вебінаруНазарій Боярський, правозахисник, член правління ГО «Вектор прав людини».

Відкриватиме вебінар Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини».

Взявши участь у вебінарі, ви:

  • зможете отримати відповіді на власні запитання щодо тематики заходу;
  • отримаєте іменний електронний сертифікат про участь;
  • матимете пріоритет у відборі на наступні заходи проєкту, включаючи очний тренінг у Києві.

Реєструйтесь на вебінар до 14 квітня за посиланням.

Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Чекаємо вас на вебінарі!

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, на електронну пошту: trialinsimplewords@gmail.com

Захід проводиться ГО «Вектор прав людини» спільно з Медійною ініціативою за права людини в межах проєкту «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості». Ідею проєкту підтримали Рада суддів України, Департамент Офісу Генерального прокурора України з нагляду за розслідуваннями злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту в Україні, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Координаційний центр з надання правової допомоги.

Проєкт «Збройний конфлікт в Україні: комунікація заради справедливості» реалізується в межах спільного конкурсу програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» та проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Детальніше про спікерок вебінару:

Дар’я Свиридова, перша заступниця Постійного Представника Президента України в АРК, експертка з багаторічним досвідом у сфері захисту прав людини, зокрема в умовах міжнародного збройного конфлікту в Україні, авторка чисельних аналітичних матеріалів щодо ситуації з правами людини на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь.

З 2012 до 2019 року співпрацювала з Українською Гельсінською спілкою з прав людини за напрямком захисту прав людини в умовах окупації Кримського півострову, а також координації освітніх програм з міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права для адвокатів і суддів. Брала участь в документуванні воєнних злочинів, вчинених в окупованому Криму, та підготовці та направленні повідомлень до Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду. Є співавторкою ряду досліджень, зокрема щодо судових процесів, пов’язаних з наслідками збройного конфлікту в Україні, як то «Право на правду. Висвітлення судових процесів, пов’язаних зі збройним конфліктом в Україні» та «Кримський процес: проблеми дотримання стандартів справедливого правосуддя у політично вмотивованих справах». Співавторка посібника «Актуальні орієнтири державної політики щодо тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя». Член робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

Ірина Яковлєва, експертка і тренерка з комунікацій з багаторічним досвідом  у тележурналістиці, сфері захисту прав людини та комунікаціях в ООН і громадських організаціях.

Ірина працює в Берліні, менеджеркою проєктів і піарницею німецької неурядової організації DRA. Вона також є тренеркою з комунікації та адвокації для правозахисників у проєкті Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ. З 2014 по 2020 рік працювала у Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні: спеціалісткою з прав людини і комунікацій. У складі Місії Ірина працювала в Одесі, потім на сході, у зоні збройного конфлікту, та в Києві. Поміж іншого, моніторила судові засідання у справах, пов’язаних з конфліктом, спілкувалася із затриманими особами в СІЗО різних міст та їхніми адвокатами, документуючи порушення прав людини; здійснювала адвокацію щодо доступу до правосуддя. До 2014 року працювала тележурналісткою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: