Вчимося професійно управляти будинком!

27 квітня 2010 року «Буковинська партнерська агенція» проводить тренінг для керівників та бухгалтерів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).

У місті Чернівці 3400 багатоквартирних будинків, нині у місті створено та діють більше 180 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) із загальною житловою площею обслуговування близько 400 тисяч квадратних метрів. Частка ОСББ серед загальної кількості будинків низька, проте динаміка створення об’єднань зростає, й у стадії створення близько 10 об’єднань. Вагома кількість ОСББ не є гарантією вирішення проблем мешканців, проте ці організації (їхні асоціації) можуть стати дієвим механізмом у взаємовідносинах мешканців з місцевою владою, державними органами, комунальними підприємствами та природними монополіями, що надають послуги населенню.

Нажаль, на поточний момент можна констатувати низьку інституційну спроможність окремих ОСББ, а саме: обмеженість у коштах, відсутність досвіду роботи, відсутність професійних знань та навичок у посадових осіб ОСББ (голів, членів правління, бухгалтерів, тощо) та низький рівень партнерства між ОСББ, відсутність досвіду колективної (коаліційної) діяльності у галузі захисту прав своїх членів.

На тренінгу буде розглянуто питання організаційних та правових засад створення ОСББ, господарської діяльності об’єднань, ефективні шляхи залучення співвласників до роботи об’єднань, тощо. До участі у тренінгу запрошуються посадові особи ОСББ та ЖБК.

Місце проведення: конференц-зал Товариства «Український Народний Дім в Чернівцях», вулиця Ломоносова 2, 1 поверх, місто Чернівці.

Початок засідання: вівторок, 27 квітня 2010 року, 16:30

Контакти: Лідія Анциперова, Володимир Зав’ялов, телефон: (0372) 574118, 573034

***

Даний захід проводиться у рамках проекту «Комунальні послуги – послуги для громади», що реалізується громадською спілкою «Буковинська партнерська агенція» в межах програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ).

Мета проекту: Підвищення прозорості у галузі надання комунальних послуг населенню шляхом активізації діяльності місцевих ОСББ та створення підвалин для демонополізації ринку комунальних послуг.

Думки висвітлені в цьому заході є винятковою відповідальністю громадської спілки «Буковинська партнерська агенція» та не обов’язково відображають точку зору МФВ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: