Вакансія антидискримінаційної інформаційної кампанії

Центр інформації про права людини спільно з Міжнародним фондом “Відродження” оголошує конкурс на посаду координатора/координаторки антидискримінаційної інформаційної кампанії Коаліції з протидії дискримінації.

Центр інформації про права людини спільно з Міжнародним фондом “Відродження” оголошує конкурс на посаду координатора/координаторки антидискримінаційної інформаційної кампанії Коаліції з протидії дискримінації.

Координатор/ка кампанії працюватиме над реалізацією кампанії у співпраці з організаціями Коаліції з протидії дискримінації в Україні (далі – КПД), а також Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений). 

Перелік функціональних обов’язків

 1. Реалізація напрацьованої концепції кампанії, планування та проведення всіх активностей у рамках кампанії;
 2. Розробка, реалізація та корегування детального плану кампанії на всіх етапах.
 3. Ініціювання активностей/проектів інших організацій КПД щодо реалізації кампанії, організація спільних зустрічей, узгодження різних активностей організацій в рамках єдиної кампанії.
 4. Співпраця з Офісом Уповноваженого щодо реалізації кампанії та залучення Офісу до активностей у рамках кампанії.
 5. Проведення переговорів з потенційними партнерами щодо просування кампанії (влада, медіа), залучення медіа партнерів до реалізації активностей у рамках кампанії.
 6. Організація роботи дизайнерів, сценаристів та експертів для розробки креативних ідей для заходів/продуктів кампанії, внесення власних ідей.
 7. Узгодження брифів, техзавдань, а також фінальних продуктів з робочою групою КПД та Офісу Уповноваженого щодо кампанії.
 8. Проведення переговорів та залучення до участі в кампанії різних «облич» кампанії: а) відомих людей/зірок, б) постраждалих від дискримінації, в) експертів КПД і Офісу Уповноваженого.
 9. Адміністрування сайту www.discrimi.net (наповнення контентом і підтримка), координація розробки інтерактивних додатків на сайті, координація робіт спеціаліста із пошукового просування сайту та надання всіх необхідних матеріалів для промоції сайту, участь у просуванні матеріалів сайту в соціальних мережах.
 10. Просування кампанії в соціальних мережах, координація робіт спеціаліста по роботі в соціальних медіа (SMM-менеджер), внесення ідей та пропозицій для збільшення аудиторії в соціальних мережах.
 11. Підготовка презентаційних матеріалів кампанії, розробка брифів та координація робіт дизайнера зі створення рекламних матеріалів, контроль за виготовленням всієї поліграфічної продукції.
 12. Проведення переговорів щодо безкоштовного розміщення інформації про кампанію як соціальної реклами (телеефір, інтернет-сайти, зовнішня реклама – бігборди, сітілайти, метро).
 13. Організація спеціальних заходів, презентацій, медіа-подій, флешмобів та соціальних експериментів, підготовка їхніх сценаріїв.
 14. Організація та координація зйомки відеороликів.
 15. Залучення додаткових джерел фінансування, робота з донорами.
 16. Відслідковування та аналіз ключових показників ефективності кампанії.
 17. Підготовка звітів для донорів про кампанію.

Вимоги до потенційних кандидатів/кандидаток

 1. Вища освіта за релевантним напрямком.
 2. Досвід впровадження інформаційно-просвітницьких кампаній.
 3. Знання ринку медіакомунікацій, SMM і SEO, досвід управління і координації проектів у сфері public relations.
 4. Розуміння проблематики прав людини, недискримінації і рівності, відданість цим цінностям.
 5. Вільне володіння українською (обов’язково), російською та (бажано) англійською мовами.
 6. Навики стратегічного і тактичного планування і бюджетування.
 7. Системне мислення, вміння доводити розпочате до кінця.
 8. Комунікабельність, відповідальність, працьовитість, стресостійкість, креативність, ініціативність

Для участі в конкурсі просимо надсилати своє резюме, контакти осіб, які можуть надати рекомендації, та супроводжувальний мотиваційний лист з позначкою “На посаду координатора кампанії” на електронну адресу dk@humanrights.org.ua

Крайній термін подачі матеріалів – 20 вересня  2015 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: