Вакансії проекту «Громадська синергія»

Наближається кінцевий термін подання заявок на заповнення вакансій у проекті Міжнародного фонду «Відродження» «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом.

Наближається кінцевий термін подання заявок на заміщення вакансій у проекті Міжнародного фонду «Відродження» «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства», який фінансується Європейським Союзом.

Конкурс оголошено на заповнення чотирьох вакансій:

1) Секретар Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

2) Офіс-менеджер / менеджер заходів проекту

3) Координатор аналітично-адвокаційної діяльності

4) Координатор комунікаційно-адвокаційної діяльності

Кінцевий термін подання необхідних документів для участі у конкурсі – 15 жовтня.

Всі деталі – в оголошенні.

ДОВІДКОВО:

Метою проекту «Громадська синергія» є посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможності та активізацію діяльності Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Детальніша інформація – на сайті проекту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: