В Ялті стартує 6-й саміт Ялтинської Європейської стратегії (YES)

З 24 по 27 вересня 2009 р. в Лівадійському палаці у Ялті пройде 6-й саміт "Ялтинської Європейської стратегії" (YES) – найбільший неурядовий форум з питань стратегічних відносин України та світу, який з 2004 року збирає разом провідних політиків, бізнесменів, громадських діячів та представників ЗМІ з понад 20 країн світу. Головною темою 6-го щорічного саміту стане посткризовий розвиток України та світу.

У роботі саміту візьмуть участь голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіоглу, Віце-Президент Світового банку з питань регіону Європи та Центральної Азії Філіп Ле Уору; радник проекту “Набукко”, колишній міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер; Спеціальний представник Президента Російської Федерації з питань економічного співробітництва з країнами СНД, колишній прем’єр-міністр РФ та посол РФ в Україні Віктор Черномирдін; Голова Парламентського Комітету іноземних справ Швеції Горан Леннмаркер; віце-президент Китайського Інституту Стратегії та Менеджменту, посол, колишній Постійний Представник Китаю при ООН У Цзянь Мінь; Голова Ради НБУ Петро Порошенко; Президент Польщі в 1995-2005рр. Александр Квасьнєвський.

Всього в роботі саміту візьмуть участь понад 200 політичних лідерів, керівників бізнес-структур та громадських діячів.

Також в рамках саміту відбудуться дискусії “Бачення майбутнього України” з прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко, лідером Партії регіонів Віктором Януковичем та засновником Ініціативи “Фронт змін” Арсенієм Яценюком.

Ключовими темами пленарних дискусій, що пройдуть у Білій залі Лівадійського палацу 25 та 26 вересня, стануть новий світовий економічний порядок; майбутнє української економіки; питання енергетичної безпеки; майбутнє України та ЄС; архітектура українсько-російських стосунків; вплив Китаю на розвиток глобальної економіки.

Крім того, в рамках саміту пройдуть спеціальні сесії-телемости.

Планується проведення трьох таких сесій. Перша з них – за участі Президента держави Ізраїль Шимона Переса – відбудеться у п’ятницю, 25 вересня. Темою дискусії стане досвід державного будівництва та консолідації політичних еліт.

У той же день пройде телеконференція за участі фінансиста та громадського діяча, засновника Інституту відкритого суспільства Джорджа Сороса, присвячена широкому колу питань теперішнього стану та перспектив розвитку глобальної економіки.

У суботу, 26 вересня заплановано телеміст, у якому візьмуть участь директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан та екс-голова Федеральної резервної системи США Алан Грінспен. Темою дискусії з учасниками саміту YES буде розвиток світової економіки після кризи, і зокрема – кредитно-фінансової сфери.

Детальна програма 6-го саміту YES доступна на сайті:

http://www.yes-ukraine.org/ua/agenda.yalta6.html

Довідка:

Ялтинська Європейська стратегія (YES) – міжнародна незалежна організація, заснована в 2004 році українським бізнесменом та громадським діячем Віктором Пінчуком. Метою організації являється сприяння розвитку справедливої, демократичної та успішної України; допомога країні у здійсненні реформ та підтримка її євроінтеграційних прагнень. YES регулярно проводить заходи, які збирають разом політичних лідерів, керівників бізнес структур та видатних діячів для обговорення ключових питань та надання рекомендацій стосовно майбутнього світу та України.

Щорічний ялтинський саміт YES являється найбільшим і найвпливовішим неурядовим комунікаційним майданчиком для обговорення та розробки політичних та економічних стратегій для України, Європи і світу, а також для проведення відвертого та професійного обміну поглядами стосовно політики, юриспруденції, енергетики та інвестицій. З 2004 року в роботі саміту YES взяли участь такі діячі світового масштабу, як Білл Клінтон, Тоні Блер, Александр Кваснєвський, Домінік Стросс-Кан, Герхард Шрьодер та Віктор Ющенко.

Офіційний сайт: www.yes-ukraine.org

Саміт YES проходить за підтримки та в партнерстві з Фондом Віктора Пінчука

Партнери:

  • Міжнародний фонд  “Відродження”
  • Бейкер Тіллі Україна
  • АМЕЛ Холдинг
Марія Лихман, відділ PR
тел: +380 (44) 486 24 74 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: lykhman@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: