В Ужгороді відбувся флешмоб до Днів Європи

В Ужгороді вперше відбувся флешмоб, присвячений наближенню Днів Європи в Україні

17 травня в Ужгороді вперше відбувся флешмоб, присвячений наближенню Днів Європи в Україні. Захід організувала Ліга розвитку міжнародних зв’язків “Потенціал” у межах проекту “Ужгородський єврофест 2011” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час флешмобу волонтери склали з 60 пазлів величезний прапор Об’єднаної Європи й України. В акції взяли участь студенти факультету міжнародних відносин Закарпатського державного університету та Ужгородського комерційного технікуму. На завершення акції над центральною площею міста з’явився прапор Європейського Співтоваритсва, який було випущено в повітря.

Акція також стала анонсом відзначення Днів Європи в Ужгороді, а саме Ужгородського єврофесту 2011. Мешканцям міста роздавали листівки-запрошення на свято, яке відбудеться 22 травня на Театральній площі об 11:00. Листівки-запрошення є водночас лотерейним білетом, за яким під час свята можна буде виграти призи.

Відео з заходу можна переглянути тут і тут.

Контакти: Ліга розвитку міжнародних зв’язків “Потенціал”, (0312) 64 13 74, liga@ukrpotential.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: