В Ужгороді відбудеться ромський джазовий фестиваль

6 серпня в Ужгороді, у Закарпатському палаці дітей і юнацтва “Падіюн” (Студентська набережна, 8), розпочнеться ХІІІ Міжнародний (ХІV всеукраїнський) ромський фестиваль джазового мистецтва “Пап-Джаз-Фест”

6 серпня в Ужгороді, у Закарпатському палаці дітей і юнацтва “Падіюн” (Студентська набережна, 8), розпочнеться ХІІІ Міжнародний (ХІV всеукраїнський) ромський фестиваль джазового мистецтва “Пап-Джаз-Фест”. Захід організовують Товариство музичної культури циган Закарпаття “Лаутарі” та ЗО “ПАДІЮН” за підтримки Управління культури та нацменшин обладміністрації та програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Цьогорічний фестиваль збере відомих музикантів із України, Угорщини, Словаччини. Традиційно програму відкриватиме сімейний ансамбль “Пап-джаз-квартет”.

“Пап-Джаз-Фест” – єдиний ромський фестиваль в Україні. За роки свого існування він прийняв близько 100 гуртів. У різні роки на фестивалі грали такі відомі зарубіжні та вітчизняні музиканти, як Пітер Кардарелі, Монті Вотерс (США), Едвард Намисловський (Польща), Додо Шошока (Словаччина), гітаристи Ботош Тибі та Керекеш Олі (Угорщина), Євген Дергунов, В’ячеслав Полянський, Володимир Соляник (Україна).

Контакти: Товариство музичної культури циган Закарпаття “Лаутарі”, (0312) 20648

***

Мета програми “Рома України” – сприяти ініціативам, спрямованим на забезпечення правового захисту ромського населення України, поліпшувати умови доступу ромського населення до медичних послуг, сприяти здобуттю ромськими дітьми та молоддю початкової та вищої освіти, підвищувати рівень працевлаштування ромського населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: