В Ужгороді відбудеться семінар щодо освіти ромських дітей

16 грудня, о 10:00, в Ужгороді, вул. Висока, 12, готель «Дружба». відбудеться семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків», програма «Готуємось до школи» у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

16 грудня, о 10:00,  в Ужгороді, вул. Висока, 12, готель «Дружба».  відбудеться семінар «Освіта ромських дітей: Центри для батьків», програма «Готуємось до школи» у рамках реалізації проекту «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах»  за підтримки ініціативи «Копачі Рома», програми «Раннє дитинство» Фонду Відкритого Суспільства та програми Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Мета семінару – підготовка інструкторів для роботи із ромськими батьками у Центрах для батьків, створених у рамках проекту на базі ромських громадських організацій, презентація програми «Готуємось до школи». Поширення досвіду організації Центрів для батьків та програм для роботи із ромськими батьками.

У Закарпатській області працює три Центри для батьків – два Центри на базі Громадської організації Товариства ромів Закарпаття «Рома» та Закарпатського обласного Товариства ромів «Романі Чгіб» – працюють із 2011 року. Вони були створені у рамках реалізації проекту «Центри підтримки батьків і дітей ромських громад Закарпаття», і один Центр на базі Громадської організації «Рука допомоги» розпочав свою роботу у квітні 2014.

Під час семінару учасники познайомляться:

· з проектом «Поширення досвіду Центрів для батьків у ромських громадах» (термін реалізації проекту грудень 2013 – грудень 2015), з етапами впровадження проекту і його досягненнями на сьогоднішній день.

· з основними методами активного навчання для дорослих та навчаться використовувати ці методи на практиці;

· програмою «Готуємось до школи», призначеною для роботи із ромськими батьками дітей від 4 до 6 років у Центрах для батьків;

· обговорять особливості освіти ромських дітей у Закарпатські області, методи залучення батьків до занять у Центрах;

· обговорять методи налагодження співпраці між вчителем та батьками; залучення батьків до активної участі у навчанні своїх дітей.

До участі у семінарі запрошені вчителі початкових загальноосвітніх шкіл та вихователі дитячих садків, у яких навчаються ромські діти, представники місцевого управління освіти, а також представники ромських громадських організацій, зацікавлених у створені подібних Центрів на своїй базі.

Контакти: Вероніка Громова, (044) 235 11 36,  gromova@ussf.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: