В Ужгороді обговорять відкритість міської ради

23 березня о 12:00 в Ужгороді відбудеться прес-конференція “Стан прозорості та відкритості Ужгородської міської ради на старті”

23 березня о 12:00 в Ужгороді, в Ужгородському прес-клубі (вул. Собранецька, 5), відбудеться прес-конференція “Стан прозорості та відкритості Ужгородської міської ради на старті”. Захід організовує Карпатське агентство прав людини “Вестед” в межах проекту “Покращення умов для ефективної участі громадян у виробленні міської політики Ужгорода” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде презентовано результати дослідження прозорості та відкритості Ужгородської міської ради VI скликання та пропозиції щодо покращення залучення громади до управління містом.

Учасниками заходу будуть громадські експерти, депутати та службовці міської ради, представники громадських організацій і ЗМІ. До участі запрошують журналістів і представників громадського сектору.

Контакти: “Вестед”, Марія Менджул, 050 67 44 856, Ovested@tes.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: