В Ужгороді буде створено Ресурсний центр для ОСББ

Карпатське агентство прав людини “Вестед” реалізує проект “Створення та підтримка Ресурсного центру для ОСББ у місті Ужгород”

Карпатське агентство прав людини “Вестед” реалізує проект “Створення та підтримка Ресурсного центру для ОСББ у місті Ужгород”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і щомісячні навчальні семінари для голів ОСББ. Під час заходів буде розглянуто взаємини ОСББ із надавачами житлово-комунальних послуг. Також відбуватиметься обмін досвідом між головами ОСББ.

Контакти: КАПЛ “Вестед”, (0312) 61 96 61, vested@tes.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: