В Україні видадуть перший довідник правозахисних організацій

Мережа активістів правозахисного руху “Human Rights activists in action” і Правозахисний центр “Поступ” розпочали створення першого довідника правозахисних організацій України

Мережа активістів правозахисного руху “Human Rights activists in action” і Правозахисний центр “Поступ” розпочали створення першого довідника правозахисних організацій України. Проект “Соціальна мережа активістів-правозахисників” підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За задумом ініціаторів, довідник сприятиме популяризації правозахисного руху та допоможе організаціям шукати партнерів у своєму регіоні та по всій Україні. Молоді правозахисники матимуть можливість дізнатися про організації та приєднатися до їх роботи. Для організацій це можливість знайти волонтерів і партнерів.

Цей довідник також стане у пригоді в роботі правозахисних приймалень, де жертви порушень прав людини зможуть дізнатися про можливості допомоги. Також видання буде допоміжним інструментом при організації громадських кампаній на захист прав людини, покращить консолідацію правозахисної спільноти, дозволить швидко знайти контакту інформацію тієї чи іншої організації.

Довідник буде видано у друкованому вигляді, а також поширено у pdf-форматі. Організацію також можна буде легко знайти в онлайн-довіднику мережі “Human Rights activists in action”.

Для внесення організації в довідник слід заповнити анкету та надіслати її на електронну адресу dovidnik.hr@gmail.com.

Правозахисний центр “Поступ”
Олександра Дворецька
050 055 6 773
andvoretskaya@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: