В Україні створюють Мережу захисників права на доступ до інформації

Інститут Медіа Права розпочав формування Мережі захисників права на доступ до інформації

Інститут Медіа Права розпочав формування Мережі захисників права на доступ до інформації. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У рамках Мережі юристи, адвокати та громадські діячі надаватимуть письмові й усні консультації, а також здійснюватимуть юридичний супровід судових справ із метою забезпечити право на доступ до інформації та захист прав журналістів.

Інститут сформує та модеруватиме список розсилки та відповідну групу в мережі “Facebook”. Також він готуватиме інформаційні матеріали з юридичних питань доступу до інформації та поширюватиме їх серед учасників Мережі.

Навесні в Києві відбудеться дводенний Форум захисників права на доступ до інформації. Мета заходу – підвищення кваліфікації й обмін досвідом членів Мережі. Форум включатиме теоретичні сесії та практикуми.

Щоб стати учасником Мережі, кандидат повинен мати досвід у сфері захисту права на доступ до публічної інформації та бути готовим брати активну участь у діяльності Мережі.

Зацікавленим слід заповнити анкету та надіслати її разом із резюме (до однієї сторінки) до 16 березня на адресу prozori@medialaw.kiev.ua з позначкою “Анкета Мережі_(Прізвище)”.

Інститут Медіа Права
Анна Балацька
(044) 284 61 64
anna@medialaw.kiev.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: