В Україні створять карту порушень на виборах

У мережі Інтернет відкрито веб-ресурс “Майдан-Моніторинг”, на якому збиратимуть задокументовані факти порушень на парламентських виборах

У мережі Інтернет відкрито веб-ресурс “Майдан-Моніторинг” (http://maidanua.org/vybory2012/), на якому збиратимуть задокументовані факти порушень на парламентських виборах 2012 року. Сайт створили Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт” і ВГО “Альянс Майдан” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Веб-ресурс дозволяє в режимі реального часу відстежити порушення законодавства в тому чи іншому регіоні України. Станом на 10 липня на сайті з’явилося вже 77 повідомлень про порушення напередодні виборчої кампанії.

Інформацію на сайт можуть додавати всі зацікавлені громадяни, які зафіксують порушення на виборах. Матеріали можна буде розміщувати лише за наявності документальних підтверджень порушень (фото, відео, документи). Проект не співпрацюватиме з жодною політичною силою, наголошують його ініціатори.

Повідомлення про порушення з 30 липня вивчатимуть юристи, які надаватимуть правову оцінку та при потребі надсилатимуть запити та звернення до органів влади.

Громадський інформаційно-методичний центр “Всесвіт”
vsesvit@maidan.org.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: